Јун172011

PRVA
Обично периодов е сезона на свадби, затоа и денес имам неколку уникатно и откачени покани за свадба. Наместо стандардните и постојано исти дизајни, дизајниве не овие покани се навистина креативни, и од аспект на идеја и реализација, и од облик и концепт. За тој специјален ден во животот вреди и поканите да се специјални.

001

007

009

010

014

016

017

018

019

020

021

022

023

025

032

033

035

038

039

041

043

045

046

049

055

058

060

061

062

064

071

073

074

076

077

079

080

083

084

086

087

089

090

091

092

093

095

096

097

Доколку сакате нешто слично, и имате добра идеја, слободно контактирајте ме :)

коментари (1)add comment

Ivana said:

0
...
Bravo! Odlicna selekcija smilies/wink.gif
ноември 21, 2011

Пратете коментар
намали | зголеми

busy

Copyright 2017. Сите права задржани, дозволено преземање материјали под одредени услови Creative Commons